Volvo V60
2.0 T5 250pk Automaat Inscription Navigatie Apple Carpla/Android Auto Climate control Leder Parkeer sensoren Virtual Cockpit |Lichtmetalen velgen 18"
Direct kopen, basisprijs: € 24.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.890,-
LEASEPRIJS: € 346,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.201,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T5 250pk Automaat Inscription Navigatie Apple Carpla/Android Auto Climate control Leder Parkeer sensoren Virtual Cockpit |Lichtmetalen velgen 18" |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 mei 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 114.953 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-501-XL |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 184 kw / 251 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.615 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map + hard disk
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- cruise control
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrische stoelverstelling
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- houtafwerking interieur
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor